Garanti ve İade Koşulları

Sayın Müşterilerimiz , www.ottimoda.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu veya sitemizdeki iade değişim formunu eksiksiz olarak doldurup ürünü teslim aldığınız kargo firması ile iade edebilirsiniz.(iade ve değişimlerde kargo ücreti göndericiye aittir). Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz ilgili birimlerimiz tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti , iade formunda belirtmiş olduğunuz İBAN’a 10 iş günü içerisinde yatırılacaktır (IBAN, banka hesabınıza ait olan ve TR ile başlayan 26 haneli numaradır. Bu numarayı hesap cüzdanınızdan, herhangi bir Atm den ya da bankanızın çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.). Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.ottimoda.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.ottimoda.com sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi için 0850 650 01 02 Satış ve Destek Hattını Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz. 

DEĞİŞİM SİPARİŞİ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?

Değişim süresi dolan (teslimat tarihinden en geç 14 gün) faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Değişimi istediğiniz ürünü teslim aldığınız kargo firması ile gönderebilirsiniz (iade ve değişimlerde kargo ücreti göndericiye aittir). Değişime gönderdiğiniz üründe sadece renk ve beden değişikliği yapılabilmektedir. (Kampanya ve Fırsat ürünlerinde değişim yoktur.)

KUSURLU ÜRÜN İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

www.ottimoda.com dan kaynaklanan, kusurlu, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de Ottimo’da Satış ve Destek hattı 0850 650 01 02 ile temasa geçerek iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.Kusurlu göndereceğiniz ürünler de ; aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.

İADE VE DEĞİŞİM YAPILACAK ÜRÜNÜMÜ HANGİ ADRESE YOLLAMALIYIM?

İade ve değişim için adres ;

Yenibosna Merkez Mahallesi Yıldırım Beyazıt caddesi. Nigar Sokak No:22 Kat:1 Bahçelievler / İSTANBUL

adresine gönderebilirsiniz

İade ve Değişim Talebiniz için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.