Kapıda Ödeme

Kapıda Nakit Ödeme

Kargo yetkilisi size siparişinizi teslim ettiğinde, faturanızı kapıda ödeyin. Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak, ödemenizi sipariş tesliminde yetkili kargo görevlisine yapabilirsiniz. Yalnızca nakit ödeme kabul edilmektedir. Kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme mümkün değildir.

Kargo gönderimimiz ücretsiz olup Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde fatura tutarınıza 5 TL ek Kargo Firmasının ek hizmet bedeli eklenmektedir.

Lütfen fatura tutarını teslimat sırasında Kargo yetkisine nakit olarak ödeyin

Satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, ürünün geri ödemesini yapabilmemiz için banka bilgilerinizi (IBAN) bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

Bunun için 0850 650 01 02 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri'mize ulaşabilir veya sitemiz üzerinden İade ve Değişim formunu kullanarak müşteri temsilcimize banka bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Tarafınızdan herhangi bir yanıt almadığımız takdirde, geri ödeme tutarı bir sonraki alışverişinizde kullanılmak üzere müşteri hesabınıza yansıtılacaktır.

 

Kapıda Kredi Kartıyla Ödeme

Kargo yetkilisi paketinizi size teslim eder. Kargo yetkilisi ödemeyi yapacağınız POS cihazını beraberinde getirir. Ödeme için PIN gereklidir.
Ödemenizi aşağıdaki kartlardan biriyle yapabilirsiniz:

  • Master Card
  • VISA

 

Kapıda kredi kartı ile tahsilatı yapılan siparişlerinizde POS cihazları kullanılacak olup taksit kullanılamaz.

Sipariş veren kişi ve kredi kartı sahibinin bilgileri aynı olmalıdır. Kargo yetkilisi, kişinin kart sahibi olduğunu doğrulama amacıyla kimlik isteyecektir.
Kapıda ödeme şekli yalnızca 500 TL altındaki alışverişlerde geçerlidir.

Bu hizmet için kargo ve sipariş tutarı üzerine 5 TL ek ücret eklenecektir.
Satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, ürünün geri ödemesini yapabilmemiz için banka bilgilerinizi (IBAN) bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

Bunun için 0850 650 01 02 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri'mize ulaşabilir veya sitemiz üzerinden İade ve Değişim formunu kullanarak müşteri temsilcimize banka bilgilerinizi iletebilirsiniz.