Ottimo'da Yeni Özellikler

Hızlı Sipariş

Mağazamızda artık kredi kartı olmayan, kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyen veya bir e-posta adresine sahip olmayan tüm müşterilerimiz sadece telefon numaralarını bırakarak sipariş verebilirler.

Her ürünün sayfasının altında bulunan "Telefonla Hızlı Sipariş" bölümüne telefon numaranızı yazın.

Siparişiniz ile ilgili bir mesajınız varsa "Mesaj" ikonuna tıklayın ve açıklamanızı yazın. Siparişinizi onaylayın ve sipariş ver butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar. Sipariş sistemimizde oluşacak ve müşteri temsilciniz adres bilgilerinizi ve ödeme yönteminizin detayları için sizinle iletişim kuracak.

Ürün Filtreleme ve Arama

Mağazamızın kategorilerinde yandaki gördüğünüz şekilde sürekli görünür bir pozisyonda olan filitreleri kullanarak istediğiniz ürünü daha hızlı bulabilirsiniz.

Seçiminizi yaptığınız zaman yine aynı filitre alanında seçiminizi gri olarak görecek ve filitrenizi temizlemek için yanındaki çarpı butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Her kategoride filitreler sabit olup fiyat, renk, renk skalası ve ürün sezonlarını daraltarak daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ürün İadesi ve Değişimi

Mağazamız üzerinden online iade ve değişim talebi yapabilir, takip edebilir ve durumunu izleyebilirsiniz.

Sitemizin alt kısmında kulunan Değişim ve İade koşullarına uygun olarak, yine sitemizin alt kısmında bulunan İade ve Değişim Formu sayfasına tıklayarak, sipariş numaranız ve e-posta adresinizi girerek sipariş detaylarınıza ulaşabilir ve değişiklik, iade sebebiniz, değişim ve iade talep ettiğiniz ürün bilgilerini yazarak ve eğer iade etmek istiyorsanız ücretinizin iade edileceği hesap numarasına ait IBAN numaranızı açıklama alanına yazarak formu yollayabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra ürünü tarafımıza yollamanız yeterli olacaktır.